یافته‌های قدیم تا دستاوردهای جدید
دسامبر 14, 2022
خدمات پس از فروش ، مهمترین زنجیره برای حفظ سهم بازار و وفاداری مشتریان
دسامبر 14, 2022
“محمدرضا شاه محمودی”همکار استانی، استان کرمان

خوشبختانه تعامل ، همکاری و سرویس دهی مناسب منجر به این گردید که از سال گذشته، پای ماشین های همودیالیز JMS به استان کرمان باز شود

“محمدرضا شاه محمودی” متولد 1354 زاده شده در دیار کریمان ، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته مدیریت بازرگانی ایشان از سال 1371 و قبل از اخذ مدرک دیپلم وارد حرفه فروشندگی تجهیزات پزشکی شدند ( یعنی چیزی حدود 27 سال در این رشته سابقه فعالیت ) . در سال 1373 همزمان با شروع خدمت مقدس سربازی کار خود را رها نکرده و همچنان در این رشته ادامه فعالیت دادند و پس از گذراندن خدمت سربازی ، همزمان با کار کردن در سال 1383 از دانشگاه رفسنجان فارغ‌التحصیل گردیدند و تا به امروز نیز مشغول خدمت رسانی به مردم شریف استان کرمان می‌باشند .

• سوابق همکاری و نحوه آشنایی با شرکت تدا را بفرمایید.
- شرکت تدا را از سال‌های قبل از طریق شرکت در نمایشگاه‌های تجهیزات پزشکی می‌شناختم و بامحصولاتش آشنا بودم، به همین جهت، زمانی که شرکت “تجهیزات پزشکی‌ایلیا‌طب” را افتتاح نمودم برای شرکت تدا، درخواست نمایندگی ارسال نمودم که خوشبختانه مورد موافقت قرار‌گرفت.

• کدام شهرها تحت پوشش و حمایت نمایندگی “ ایلیاطب “ قراردارند؟ - شهرهای تحت پوشش این نمایندگی ، محدوده جغرافیایی استان کرمان شامل شهرستان‌های مهم کرمان از قبیل : سیرجان، بردسیر، بم، جیرفت، زرند، راور، کوهبنان بافت، شهربابک، انار، کهنوج، رفسنجان و دیگر شهرهای استان کرمان می‌باشد . • آیا از عملکرد واحدهای مرتبط با شرکت ایلیا طب در شرکت تدا (تدارکات درمان التیام) راضی هستید؟ - ارتباط این نمایندگی با بخش‌های فروش کالاهای مصرفی، تجهیزات و خدمات‌پس‌ازفروش است. امیدوارم کما فی‌السابق، با توجه به شرایط خاص اقتصادی کشور نیز این‌تعامل‌و‌همکاری خوب، تا سالیان متمادی ادامه داشته باشد . • روند پیشرفت خدمات خود را بفرمایید. - با توجه به اخذ نمایندگی رسمی از شرکت تدا در سال 1393 ، تمام تلاش تجهیزات پزشکی ایلیاطب، معطوف به سرویس‌دهی مناسب و به موقع، به دانشگاه علوم پزشکی‌کرمان و مراکز تابعه و هم‌چنین مراکز درمانی خصوصی‌گردید و با توجه به اینکه همزمان برندهای رقیبJMS با کمبود قطعات یدکی و عدم سرویس‌دهی مناسب روبرو شده بودند، این نمایندگی توانست با حمایت‌های همه جانبه شرکت تدا، توجه دانشگاه علوم پزشکی‌کرمان را به خود جلب نماید. به‌طوری‌که از طرف اداره تجهیزات دانشگاه کرمان اکثر پمپ‌های سرم و سرنگ با برندهای مختلف که دچار اشکال بودند از رده خارج و به جای آنها پمپ‌هایJMS جایگزین گردید و خوشبختانه این تعامل و همکاری و سرویس‌دهی مناسب منجر به این گردید که از سال گذشته پای ماشین‌های همودیالیز JMS نیز به استان کرمان باز شده و در حال حاضر تعداد 11 دستگاه ماشین دیالیز نیز در مراکز درمانی “جوادالائمه کرمان” ، “بیمارستان ولی‌عصر” شهربابک و” بیمارستان امام خمینی”شهر رابر، در حال سرویس‌دهی به مددجویان محترم می‌باشد .

• خاطره ای از نصب یا تعمیر دستگاه دارید مایلیم بشنویم.
- در طول این چند سال خاطرات تلخ و شیرین فراوانی در حین کار بوده است که یکی از جالب‌ترین آنها زمانی بود که همکاران فنی‌ومهندسی این نمایندگی به یکی از مراکز درمانی کرمان جهت رفع اشکال ماشین دیالیز مراجعه کرده بودند ، متوجه شدند یکی از پرستاران بخش دیالیز بدون اطلاع،کاور سنسور قطره شمار را با چسب 123 به سنسور چسبانده بود و ادعا می‌کرد “ که دستگاه هیچ مشکل خاصی ندارد.” خاطره جالب دیگر آنکه، وقتی”مهندس قدرتی” جهت نصب ماشین دیالیز “بیمارستان امام خمینی” شهر رابر ، به همراه “مهندس محمدی” (مسئول بخش خدمات‌پس‌ازفروش این نمایندگی ) اعزام شده بودند ، در مسیر جاده با بارش سنگین برف و صحنه‌های جالب در استان کویری کرمان برخورد کرده بودند که این مسئله باعث تعجب ایشان شده بود و“مهندس محمدی” توضیحات لازم را داده بود که استان کرمان تنها استان “چهار فصل” کشور می‌باشد که هم‌زمان در فصل زمستان در برخی شهرهای کرمان ( مثل شهرستان بافت ) مردم بخاری روشن می‌کنند و در برخی شهرها ( مثل کهنوج ) کولرها روشن است و این یکی از وجوه تمایز استان زرخیز کرمان می‌باشد . • در خصوص جذب همکار یا نیروی جوان برای گسترش نمایندگی خود برنامه‌ای دارید؟
- بله، قطعاً یکی از راه‌های گسترش دامنه فعالیت در هر رشته‌ای اعتماد به نیروهای جوان می‌باشدکه خوشبختانه این نمایندگی نیز از این امر مستثنی نبوده و همان‌طوریکه در تصاویر مشاهده می‌کنید تمامی پرسنل فروش و خدمات‌پس‌ازفروش این نمایندگی افرادی جوان، تحصیل‌کرده و در عین حال مجرب می‌باشند که به معنای واقعی عاشق کار خود هستند .