پیام ریاست هیات مدیره گروه پزشکی- داروئی تداک
دسامبر 14, 2022
دومین کنگره بیهوشی قلب و دومین کنگره اکمو
دسامبر 14, 2022
“شاهپور فیروزنیا” مدیر و موسس شرکت “ تجهیزات پزشکی فرمند افزار طب” دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی و کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک، ایشان حدود 23 سال است که در زمینه مهندسی فعالیت دارند و از سال 1376 با شرکت تدا دراستان تبریز همکاری دارند .

نحوه آشنایی ؛

بنده در دانشگاه در واحد تجهیزات پزشکی مشغول به‌کار بودم و با شرکت‌های تجهیزات پزشکی آشنایی داشتم شرکت تدا هم در لیست بود به‌دلیل مدیریت خوب و محصولات مورد تایید شرکت تدا پس از اتمام قرارداد دانشگاه، با شرکت تدا شروع به همکاری نمودم .
با افتخار، ما اولین نمایندگی رسمی شرکت” تدا” و “تپاک” در ایران هستیم که باعث خوشحالی و مباهات است و در حال حاضر نمایندگی گروه تداک را در آذربایجان‌های شرقی و غربی بر عهده داریم.
در طول مدت نسبتاً طولانی که در زمینه تجهیزات پزشکی فعالیت داریم شاهد کار تعداد نسبتا زیادی از شرکت ها بودیم و به جرات اظهار می‌کنیم که گروه تداک جزو برترین‌های تجهیزات پزشکی است.
همکارانی دوست داشتنی مهربان و مشکل‌گشا خصوصا بخش فنی و فروش به دلیل مراودات بیشتر همگی به ما لطف دارند اگر اجازه داشته باشم می خواهم از آقایان تهرانی، آشتیانی، کرد و فرد به فرد دوستان یاد کنم و تشکر نمایم.

به صورت کلی سعی ما ؛

پیشبرد اهداف شرکت تداک و اجرای سیاست‌های کاری آنهاست که این خود برای ما موجبات پیشرفت‌کاری را به وجود آورده است همچنین ایجاد ارتباط تنگانگ بین ما و مراکز درمانی موجبات ازدیاد تعادل و همکاری را فراهم کرده است.از جمله مشکلات ما نامناسب بودن پرداخت اکثریت مراکز درمانی هست که فی الواقع مناسب نیست و این مارا با چالش های بزرگی مواجه کرده است که امیدوارم شرایط بهتر شود.

خاطره:

چندبار جهت صحبت و سرکشی دستگاه‌های دیالیز به برخی مراکز خصوصا نقاط دور دست استان سفر داشتیم و برای رسیدن به موقع گاهی زودتر حرکت می‌کردیم و بعضی وقت‌ها زودتر هم به واحدها می‌رسیدیم طوری که بخش دیالیز هنوز شروع به کار نکرده بود، اما هر دفعه با مددجویانی مواجه می‌شدیم که خیلی زودتر آمده بودند برایم جالب بودکه چرا نوبت دهی را جوری انجام نمی دهند که این بندگان خدا سروقت بیایند و وقتشان تلف نشود پاسخی که شنیدم: این بود که ساعت شروع درمان اعلام شده است اما این مددجویان زودتر می‌آیند که بتوانند با دستگاه JMS که تعدادش محدود است دیالیز شوند. این موضوع موجب خرسندی ما شد و خستگی را از تن ما بیرون آورد. در همین راستا امیدوارم با همکاری و مساعدت بیشتر شرکت تدا و همکاری با بنیاد، بتوانیم تعداد دستگاه‌هایJMS را افزایش دهیم تا مزایای این دستگاه بیشتر آشکار شود . در نظر داریم با تلاش بیشتردر بخش دیالیز، هم مانند پمپ‌های اینفیوژن تراپی ، برند اول باشد. در پایان؛ از تمامی مجموعه تدا و تپاک به ویژه مدیران، بابت همکاری صمیمانه ، تشکروقدردانی می نمایم