شرکت داتیس فناوری پرتو برتر
دسامبر 14, 2022
تجهیزات پزشکی فرهمند
دسامبر 14, 2022

بسم ا... کلمه المعتصمین

همکاران گرامی ؛

سال 1398 را به پایان می‌بریم و درانتظار طلوع سال نو و بهار سال 1399 هستیم.

این‌سال برای‌کل‌کشور و به خصوص بخش بهداشت و درمان، آمیخته با رویداد‌های قابل توجه بود . در عرصه اقتصادی با رکود مداوم روبرو بودیم و در عین حال تورم ادامه یافت. فشار تحریم‌های ناجوانمردانه به دوش فعالان اقتصادی بار سنگینی را ایجاد کرد و سیاست‌مداران دولت را مجبور به تصمیمات جبرانی نمود که گاهی اثر کرد و گاهی اثر عکس داشت. در اسفند ماه با کمبود‌های به وجود آمده در ابتدایی‌ترین محصولات پزشکی (ماسک و دستکش و...) بار دیگر ثابت شد مدیران دولتی وزارت بهداشت می‌بایست با مفاهیم زنجیره تأمین، ذخیره استراتژیک، فرآیندهای لجستیک بیشتر آشنا شوند تا مردم صبور ما دچار سردرگمی در تأمین اقلام فوق نشوند. لیکن، مجموعه شما همکاران تلاش‌گر در گروه پزشکی- دارویی «تداک»که در حوزه‌های تصویربرداری پزشکی، تأمین داروهای حیاتی، فعالیت در بخش‌های ویژه بیمارستانی OR-ICU- CCU ، همودیالیز و سایر بخش‌های مختلف درمانی فعالیت مناسبی را انجام داده‌ایدکه امیدوارم مورد نظر خداوند متعال قرار گرفته و بیماران عزیز هم رضایت کافی را داشته باشند. تلاش ما بر این بود که زنجیره تأمین کالاهای گروه برای مراکز درمانی فعال بماند و کمترین کمبود پایداری به بیمارستان‌های طرف قرارداد منتقل نشود.
به حمد خداوند همانگونه شد.
در تأمین یکی از حیاتی‌ترین اقلام پزشکی (کیسه خون‌گیری) تلاش همکاران ما نتیجه داد و لجستیک مناسبی برای سازمان انتقال خون کشور ایجاد کرد و کماکان ادامه دارد.
برپا نگهداشتن بیش از 800 دستگاه‌های تصویربرداری، بیش از 25 هزار پمپ‌های تزریق، بیش از 1000 دستگاه همودیالیز و.... یکی از زحمات روزمره همکاران معاونت فنی ما بود که با تأمین قطعات یدکی و سفرهای متعدد کاری به اقصی نقاط کشور انجام پذیرفت. دسترس قراردادن یک داروی موثر در حوزه‌های درمانی، Leuprolide Acetate به نام تجاری LORELIN از نتایج خدمات بخش علمی-دارویی ما بود، که منجر به کاهش عوارض جانبی بیماران در زمان بلوغ زودرس Prostate Cancerگردید. با انعقاد قرارداد با طرف خارجی، امید است در سال جدید موفق به تولید قراردادی این محصول با ارزش در داخل کشور شویم. همانگونه که برنامه سال 98 تکمیل کارخانه در شهر صنعتی کاوه بود، خوشبختانه این پروژه تکمیل شد و آماده نصب ماشین آلات جدید است. تمام موارد فوق را به اختصار آوردم و ده‌ها خدمت دیگر را ذکر نکردم چون حوصله شما خوانندگان محترم را رعایت کنم. حال با ورودمان به سال نو ، پرواضح است که، جایگاه بخش پراهمیت بهداشت و درمان کشوربه علت گستردگی ویروس Covid19 دوچندان شده است، شما عزیران باید قدر خودرا بدانید که خادم بیماران هستید .ما افتخار می‌کنیم که خادم ملت صبور و قهرمان کشورمان هستیم و همچنان با نیت خالص و توکل به خداوند متعال به خدمت رسانی ادامه خواهیم داد. در خاتمه برای تک تک شما عزیزان در سال نو، آرزوی سربلندی و سلامتی دارم.