پوست و زیبایی
دسامبر 11, 2022
چهاردهمین کنگره بین المللی آنستزیولوژی و مراقبت های ویژه
دسامبر 14, 2022

بسم الله الرحمن الرحیم،

خدمت تک تک شما همکاران عزیز سلام عرض می کنم، الان اوایل اردیبهشت ۱۳۹۹ است بیش از ۷۰ روز است که کشور درگیر ویروس نابه کار و منحوس کرونا شده است و تقریبا تمام رفتار های اجتماعی ما را تحت الشعاع قرار داده است و روی کسب و کارها اثر گذاشته است از اواخر بهمن ماه که این موضوع در کشور مقداری پدیدار شد رفتارهای بهداشتی به مردم توصیه شد و مردم در طی اسفند ماه و بعد به تبع آن در تعطیلات سال نو مجبور شدند که رفتار های گذشته خودشان را فراموش کنند، دید و بازدید ها را قطع کنند، سفرها را لغو کنند و در خانه بمانند، هر چقدر که دانشگاه ها و مدارس ما خلوت تر و تعطیل شدند متأسفانه بیمارستان های ما شلوغ شدند و به تبع آن مسئولیت و کار ما در این گروه خدوم بیشتر شد، جا دارد که از تک تک شما بخاطر زحماتی که در این ۷۰ روز گذشته به طور مضاعف متحمل شدید قدردانی بکنم.
در معاونت های مختلف زحمات زیادی کشیده شد، در دارالشفاء که من میدانم چقدر خدمات مهمی را داشته است و به مدد جویان دیالیزی این خدمات را ارائه می داد خوشبختانه با رعایت پروتکل های بهداشتی ما کمترین گزارش آلودگی را داشتیم. در حوزه همودیالیز تقریبا ما شاخص های خوبی را هر ماه داشته ایم که در این دوران هم ادامه پیدا کرد، در بخش دندانپزشکی آمادگی پذیرش اورژانش را داشتیم.
در معاونت محترم فروش ارتباط اصلی و پل ارتباطی با مراکز درمانی توسط این همکاران ادامه یافت که جای قدردانی دارد.
در معاونت محترم بازرگانیِ ما، با بسته شدن مرزهای بین المللی مسئولیت خیلی بیشتری برای دوستان ایجاد شد ولی زنجیره تأمین کالا متوقف نشد و با تلاش شبانه روزی این عزیزان کالاهای مورد نیاز بخش های درمانی ادامه پیدا کرد.
در معاونت محترم فنی، مهندسین ما با حضور در بخش های مختلف بیمارستانی از جمله ICU کرونایی به خدمات خودشان ادامه دادند، هیچ دستگاه تصویربرداری، همودیالیز یا سایر دستگاه های ما در ICU آف نشدند و به خدمات صد در صد خودشان ادامه دادند.
در معاونت محترم مالی که همه مستحضرید در بحث اقتصادی مشکلات دوچندانی را در این مدت تحمل کردیم و پیش بینی تمام کارشناسان این است که این مشکلات امسال هم ادامه پیدا خواهد کرد، معاونت محترم مالی تأمین مالی گروه را به نحو احسن انجام دادند که جای قدردانی دارد.
یک تشکر ویژه از معاونت محترم علمی مجموعه باید داشته باشیم که با یک اراده مثال زدنی نه تنها وظایف جاری خودشان را انجام دادند بلکه خیلی دلسوزانه به دنبال سلامت پرسنل بودند و دستورات بهداشتی را که برای پرسنل و سازمان ایجاد می کردند باعث ارتقاء سطح بهداشتی مجموعه شدند.
در معاونت محترم اجرایی که تمام وظایف خود را انجام میدهند در حوزه ساخت کارخانه در شهر صنعتی کاوه هم اقداماتی را داشتند که جای قدردانی دارد.