بخش مراقبت‌های ویژه (ICU) و کاربرد پمپ های تزریق
دسامبر 14, 2022
پیام ریاست هیات مدیره گروه پزشکی- داروئی تداک
دسامبر 14, 2022

شرکت داتیس فناوری پرتو برتر

همکار استانی شرکت تدا ( تدارکات درمان التیام)

“فرزاد شفیعی ”

رئیس هیئت مدیره و موسس شرکت داتیس فناوری پرتو برتر دارای مدرک تحصیلی کارشناسی برق هستم، فعالیت شرکت داتیس با همکاری تنی چند از اساتید دانشگاهی در حوزه ارزیابی و آزمون تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی در سال 1391 شروع شد. در سال 1394 باتوجه به نیاز استان در حوزه تجهیزات پزشکی یکی از فعالیت های شرکت معطوف به این حوزه گردید و از سال 1398 باتوجه به فعالیت شرکت در حوزه خدمات مهندسی تجهیزات پزشکی همکاری نزدیک این شرکت با شرکت تدا آغاز گردید.

نحوه آشنایی

باتوجه به عملکرد و تعهد شرکت تدا در زمینه ارایه خدمات به‌موقع و خوب به مشتریان به نظرم رسید که همکاری نزدیک در سطح استان فارس با این شرکت باتوجه به دانش و تجربیات تخصصی طرفین در حوزه تجهیزات پزشکی می‌تواند هم‌افزایی خوبی را در سطح استان شکل داده و منشاء قدم‌های مثبتی گردد و همانطور که پیش‌بینی می‌کردیم به یاری خدا این امر اتفاق افتاد. پس از سال 1398 این شرکت به عنوان نماینده رسمی خدمات پس از فروش شرکت تدا در استان فارس انتخاب شده و از آن زمان تا کنون ، مشغول به خدمات رسانی می باشیم البته مدیریت هوشمندانه هیات مدیره محترم شرکت تدا در انتخاب شرکت مادر و نوع محصولات وارداتی نیز مزید بر این علت بود که مشتریان رضایت نسبتا بالایی از تجهیزات ارائه شده داشته باشند.

مناطق

همانطور که مستحضر هستید استان فارس با مساحتی بالغ بر یکصد و بیست و دو هزار مترمربع از پهناورترین استان‌های کشور است و در حال حاضر کلیه مراکز درمانی در سطح استان که از تجهیزات برند ‏JMS استفاده می‌کنند تحت پوشش خدمات این شرکت می باشند.قطعا پوشش خدماتی با سطح رضایت خوب به کلیه این مراکز در سطح یکی از پهناورترین استان‌های کشور بدون پشتیبانی فنی و سیستمی از سوی شرکت تدا صورت نمی‌پذیرفت که در اینجا لازم میدانم از هیات مدیره و به طور خاص همکاران محترم فنی شرکت تدا در دست‌یابی به این نتایج و جایگاه خوب تقدیر و تشکر نمایم.

پیشرفت خدمات

به نظرم یکی از دلایل موفقیت و عملکرد خوب این شرکت در سطح استان علاوه بر موارد فوق، همکاری و تعامل نزدیک با معتبرترین دانشگاه‌های کشور (دانشگاه علوم پزشکی شیراز و دانشگاه شیراز) بوده است. در این راستا چند طرح تحقیقاتی مشترک انجام شده و همچنین تعداد زیادی از دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی برای گذراندن دوره کارآموزی به ما مراجعه می‌کنند که این امر خود به فرهنگ‌سازی خدمات تخصصی و بالا بردن سطح دانش تخصصی در سطح استان کمک می‌کند.از سیاست‌های مدیریتی این شرکت توجه ویژه به ارتقاء سطح دانش تخصصی استان از طریق برگزاری کارگاه‌های آموزشی بوده است که به یاری خدا توانسته‌ایم گام‌های خوبی در این زمینه برداریم و تقریبا با همکاری شرکت تدا در کلیه نمایشگاه‌های تخصصی استان حضور پررنگی داشته‌ایم.

خاطره

در اولین برنامه نصب و راه‌اندازی که به این شرکت ابلاغ شد در زمان مراجعه به مرکز درمانی این تفکر را داشتیم که نصب و آموزش دو دستگاه اعلامی نهایتا در یک بخش و با تعداد معدودی کاربر در مدت کوتاهی انجام خواهد پذیرفت ولی در زمان ورود به مرکز متوجه شدیم آنها ما را به سوی سالن کنفرانس هدایت می‌کنند و با حضور در سالن تقریبا با یک جمعیت بیش از پنجاه نفر متشکل از پرسنل سطوح مختلف درمان از پزشک و پرستار مواجه شدیم که در ابتدا برای ما کمی غیرمنتظره بود ولی تجربیات قبلی کارگاه‌های آموزشی ما به کار گرفته شد و می‌توانم بگویم آن شاید یکی از بهترین کارگاه‌های آموزشی ما شد.

سخن پایانی

با اینکه امروزه علم نوین پزشکی مدیون ساختار مهندسی و تکنولوژی است ولی پرسنل این حوزه از جایگاه و توجه لازم برخوردار نبوده و به نوعی مظلوم واقع شده‌اند که لازم است در سطح کشور این جایگاه به طور جدی از سوی کلیه ذینغعان پررنگ‌تر شده و اعتلاء بخشیده شود.
پرسنل این شرکت با عنایت خداوند متعال و با همیاری نزدیک همکاران شرکت تدا سعی خود را در افزایش مستمر سطح رضایت مشتریان از طریق ارتقائ کیفی سطح خدمات بکار خواهند گرفت و امیدواریم تمام این تلاش‌ها بتواند قدم کوچکی در سرافرازی و سربلندی کشور عزیزمان باشد.